(Wix-Logo) Create a site!
100s of templates
No coding needed
Start now >>

Aktualności

                                          SEMINARIUM

W dniu 13.12.2014 w Komendzie Straży Miejskiej w Toruniu odbędzie się III seminarium służb mundurowych z zakresu technik interwencji.

Wstęp bezpłatny za okazaniem legitymacji służbowej.

Wszystkie służby serdecznie zapraszamy,prosimy o potwierdzenie przybycia pod nr tel:513-137-705

                       II Mistrzostwa  Polski Służb Mundurowych w MMA

                                                 PODZIĘKOWANIA   

W imieniu organizatorów, sędziów oraz pracowników technicznych chcemy serdecznie podziękować wszystkim sponsorom , kibicom, osobom, które nas wspierały i dzięki którym  możliwe było zorganizowanie II Mistrzostw Polski Słuźb Mundurowych w MMA.

W szczególności dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy wykazali się wysoką kulturą osobistą jak i szacunkiem i respektem do rywali.To bez was nie bylibyśmy w stanie zorganizować imprezy o takiej atmosferze braterstwa i szacunku do munduru.

Serdecznie dziękujemy

 

II Seminarium Służb Mundurowych
14 Grudnia w KSM  w Toruniu odbyło się seminarium z Rafałem Barczyńskim z systemu Combat56.Brały w nim udział takie służby jak Służba Wiezienna,Policja,Straż Pożarna,Straż Miejska.Serdeczne podziękowania dla Barego który swoją wiedze i doświadczenie przekazał wszystkim pasjonatom sztuk walki.

MMA (1).jpg

Podziękowania
Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim sponsorom, zawodnikom, kibicom i osobom które swoją pracą przyczyniły się do stworzeniaj I Mistrzostw Polski Służb mundurowych w MMA.
Serdecznie dziękujemy.

              I Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kick Boxingu

W dniach 29-30 czerwca 2013 w Rzeszowie odbyły się I Mistrzostwa Polski Służb Mundurowych w Kick Boxingu.

W formule KICK LIGHT w kategori wagowej -94kg.srebrny medal wywalczył Jakub Ryczko i +94kg.brąz Adrian Tabor. V miejsce zajął w kategori +94kg. Jarosław Górecki.

DSC_0613.JPG

Budding Tree

Seminarium
27 Kwietnia w KSM  w Toruniu odbyło się seminarium z Arturem Wilento, trenerem kadry,v-c prezesem PFKK ,który jest posiadaczem 4 dana w Karate Kyokushin. Zapraszamy do obejrzenia Fotorelacji z tego wydarzenia

(Wix Logo)
This site was created using
Create your own for FREE >>